İstanbul’un yanıbaşında Tekirdağ ili Çorlu ,Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik ile TS EN 12845 ve TS EN 671’e uygun olarak Sulu Yangın Söndürme Tesisatı Tasarımı hizmeti vermekteyiz.

Yangın Dolabı, Yangın Hidrantı ve Yağmurlama Tesisatı Projelerimiz , İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli’nde İtfaiye Raporu almak için gerekli kalifikasyona sahip odaya kayıtlı Yangın Tesisatı Yetki Belgesine sahip Makine Mühendisi tarafından tarafından hazırlanmaktadır.

Sprinkler Tesisatı Tasarımı

Çorlu ,Çerkezköy, Ergene, Lüleburgaz ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de endüstriyel tesislerin Sprinkler Tesiatı ve Basınçlı Yangın Suyu Tesisatı yatırım ve revizyonlarında yangın söndürme tesisatı proje hizmeti sunuyoruz.

Çorlu Çerkezköy Yangın Söndürme Tesisatı Tasarımı

Çorlu Çerkezköy Kaçış Güvenliği Tasarımı ve Tahliye Planı Hazırlama

Tekirdağ ili Çorlu, Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik ve İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik kapsamında Kaçış Güvenliği Tasarımı ve Tahliye Planı hazırlama hizmeti vermekteyiz.

Tahliye Planı Hazırlama Hizmeti

Kaçış Güvenliği Tasarım Hizmeti

Çorlu ,Çerkezköy, Ergene, Lüleburgaz ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de endüstriyel tesislerin yatırım ve revizyonlarında Tahliye Projesi hizmeti sunuyoruz.

Çorlu Çerkezköy Tahliye Planı Hazırlama Hizmeti

Çorlu Çerkezköy Yüksekte Güvenli Çalışma Tesisatı Tasarımı