Yangın Söndürme Tesisatı Tasarımı

Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik, TS EN 12845 ve ilgili NFPA standardına uygun olarak İstanbul’un yanıbaşında Tekirdağ ili Çorlu ,Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul’da, Tekirdağ’da, Kırklareli’nde , Edirne’de)  Yangın Tesisatı Tasarım hizmeti vermekteyiz.

Yangın Dolabı, Yangın Hidrantı ve Yağmurlama Tesisatı (Sprinkler Tesisatı) Tasarım Hizmetimiz, İstanbul, Tekirdağ , Kırklareli ve Edirne’de İtfaiye Raporu almak için gerekli kalifikasyona sahip odaya kayıtlı Yangın Tesisatı Yetki Belgesine sahip Makine Mühendisimiz tarafından tarafından verilmektedir.

Sprinkler Tesisatı Tasarımı

Çorlu ,Çerkezköy, Ergene, Lüleburgaz ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de endüstriyel tesislerin Sprinkler Tesisatı ve Basınçlı Yangın Suyu Tesisatı yatırım ve revizyonlarında yangın söndürme tesisatı proje hizmeti sunuyoruz.

Çorlu Çerkezköy Yangın Söndürme Tesisatı Tasarımı


Çorlu Çerkezköy Kaçış Güvenliği Tasarımı ve Tahliye Planı Hazırlama

Tekirdağ ili Çorlu, Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik ve İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik kapsamında Kaçış Güvenliği Tasarımı ve Tahliye Planı hazırlama hizmeti vermekteyiz.

Tahliye Planı Hazırlama Hizmeti

Kaçış Güvenliği Tasarım Hizmeti

Çorlu ,Çerkezköy, Ergene, Lüleburgaz ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede ve Velimeşe OSB’de endüstriyel tesislerin yatırım ve revizyonlarında Tahliye Projesi hizmeti sunuyoruz.