İŞ İZNİ YÖNETİMİ VE ETİKETLEME KİLİTLEME EĞİTİMİ

İstanbul’un yanı başında  Tekirdağ ili Çorlu ,Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul’da, Tekirdağ’da, Kırklareli’nde , Edirne’de) İş İzni Yönetimi ve Etiketleme Kilitleme Eğitimi düzenliyoruz.

Eğitim Kapsamı:
İş İzni Yönetimi ve Etiketleme Kilitleme Eğitimi’nde, Ulusal Mevzuat
Amerikan OSHA 1910.119 Proses Güvenliği Standardı,
OSHA 1910.252 Sıcak İş Standardı
OSHA 1910.146 İzin Gerektiren Kapalı Alan Standardı
OSHA 1910.147 Tehlikeli Gerilimin Kontrolü Standardı
kapsamında yer alan iş ve proses güvenliği gerekliliklerin hayata geçirilmesi için pratik yöntemler ve iyi uygulama örnekleri anlatılmaktadır. Eğitim esnasında grup aktivitesi olarak işletme şartlarına özel mühendislik çalışmaları ele alınmakta ve bu işler için tedbirler tariflenerek İş İzin Formları hazırlanmakta ve Etiketleme uygulaması yapılmaktadır.

Süre: 8 saat

Hedef Kitle:

İş İzni Yönetimi ve Etiketleme Kilitleme Eğitimi’nde hedef kitleyi, İşletme Çalışanları, Mühendisleri ve Yöneticileri, Bakım Çalışanları, Mühendisleri ve Yöneticileri , Yatırım Planlama Mühendisleri ve Yöneticileri, Teknik Hizmetler/Site Çalışanları, Mühendisleri ve Yöneticileri, İş Güvenliği Uzmanları ve Yöneticileri, Çevre Mühendisleri ve Yöneticileri, Endüstriyel İtfaiyeciler ve Yöneticileri oluşturmaktadır.

İş İzin Eğitimi
Kapalı Kaplara Giriş İzni Eğitimi
Tank Giriş İzni Eğitimi
Etiketleme Kilitleme Eğitimi