İtfaiye Raporu

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik kapsamında, ruhsat aşamasında veya sonrasında revizyon ihtiyacı sebebiyle alınması gereken İtfaiye Raporu için gereken Mühendislik ve Mimarlık hizmetini İstanbul’un yanı başında  Tekirdağ ili Çorlu ,Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul’da, Tekirdağ’da, Kırklareli’nde , Edirne’de)  sunuyoruz.

Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri, Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz ilçelerinde Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik, TS EN 12845 ve ilgili NFPA standardına uygun olarak Sulu Yangın Söndürme Tesisatı Tasarımı hizmeti vermekteyiz.

Yangın Dolabı, Yangın Hidrantı ve Yağmurlama Tesisatı Projelerimiz İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne İtfaiyelerinden Yangın Raporu almak için gerekli kalifikasyona sahip odaya kayıtlı Yangın Tesisatı Yetki Belgesine sahip Makine Mühendisi tarafından tarafından hazırlanmaktadır.

Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik ve İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik kapsamında Kaçış Güvenliği Tasarımı ve Tahliye Projesi hazırlama hizmeti vermekteyiz. Tahliye Projeleri, İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli İtfaiyelerinden İtfaiye Raporu almak için gerekli kalifikasyona sahip odaya kayıtlı Yangın Tesisatı Yetki Belgesine sahip Makine Mühendisi ve odaya kayıtlı Mimar tarafından tarafından hazırlanmaktadır.