Özel Amaçlı İmal Ettiğiniz Makinelerin ve Elektrikli Ekipmanların, Makine Emniyeti Yönetmeliği ve Belirli Gerilim Sınırları için Tasarlanan Elektrikli Ekipman ile İlgili Yönetmelik Kapsamında Makine Risk Değerlendirmelerini İstanbul’un yanı başında  Tekirdağ ili Çorlu ,Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul’da, Tekirdağ’da, Kırklareli’nde , Edirne’de) gerçekleştiriyoruz.


Özel Amaçlı İmal Ettiğiniz Makineler ve Elektrikli Ekipmanlar için CE Belgelendirme ile birlikte Teknik Dosya ve AT Uygunluk Beyanı hazırlama hizmeti veriyoruz.


Tasarım aşamasında Çorlu ve Çerkezköy’de Makine Emniyeti gereklilikleri konusunda sizleri yönlendiriyoruz ve Makine Risk Değerlendirmesi hizmeti sunuyoruz.


İmalat aşamasını tamamlayan makinelerin LVD Testlerini (Alçak Gerilim Direktifi Güvenlik Testlerini) Çorlu ve Çerkezköy’de birlikte gerçekleştiriyoruz.


Araştırma ve Geliştirme faaliyetleriniz sonrasında piyasaya sunmayı planladığınız veya hizmet içi kullanmak amacıyla ürettiğiniz makine ve elektrikli ekipmanları Makine Emniyeti Yönetmeliği’ne uygun ve güvenli olması için mevzuat ve üretim tecrübemiz doğrultusunda sizlere Mühendislik hizmeti sunuyoruz.

Çorlu Çerkezköy Makine Risk Değerlendirmesi
Çorlu Çerkezköy CE Belgelendirme