Tekirdağ ili Çorlu, Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul, Kırklareli, Edirne) Çelik Konstrüksiyon Fabrika, Bina, Depo, Atölye, Konteyner, Çelik Ev, Boru Köprüsü, Yangın Merdiveni, Dairesel Merdiven, Basketbol Sahası, Asma Kat, Vinç, Sundurma, Yüksekte Çalışma İstasyonları vb Tesislerin inşasını gerçekleştiriyoruz.

Çorlu’da yer alan Atölyemizde lisanslı yazılımlarla Çelik Konstrüksiyon Tasarımını gerçekleştirdikten sonra , lazer kesim tezgahlarında bağlantı parçalarını imal ediyor, CNC Büküm tezgahlarında şekillendiriyoruz. Ardından hassas ölçülendirilmiş kolon, kiriş ve bağlantı parçalarını kaynak tekniğine uygun olarak birleştiriyoruz.

Çerkezköy’de gerçekleştirdiğimiz Çelik Yapıları, Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği’ne uygun olarak yerinde montajını gerçekleştiriyoruz. Çelik Konstrüksiyon İmalatı konusunda bütüncül yaklaşımla çözüm üretiyoruz. 3 Boyutlu Çizim Programda hazırladığımız tasarımı Çorlu’da yer alan Atölyemizde imal ediyoruz, ardından talep doğrultusunda kumlama ve boyama işlemini gerçekleştirip, ardından yerinde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Çelik Yapı İmalatımızın içinde Elektrik Tesisatı ile Ahşap Kaplama ve ihtiyaca özel Ofis çözümleri de yer almaktadır.

yüksekte çalışma eğitim platformu