Çorlu Çelik Konstrüksiyon

Tekirdağ ili Çorlu, Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul, Kırklareli, Edirne) Çelik Yapı, Çelik Konstrüksiyon Fabrika, Bina, Depo, Atölye, Özel Tasarım Konteyner, Çelik Ev, Çelik Yük Konteyneri, Boru Köprüsü, Yangın Merdiveni, Dairesel Merdiven, Basketbol Sahası, Asma Kat, Vinç, Sundurma, Yüksekte Çalışma İstasyonu vb Tesislerin inşasını gerçekleştiriyoruz.

Çorlu’da yer alan Atölyemizde lisanslı yazılımlarla Çelik Yapı Tasarımını gerçekleştirdikten sonra , lazer kesim tezgahlarında bağlantı parçalarını imal ediyor, CNC Büküm tezgahlarında şekillendiriyoruz. Ardından hassas ölçülendirilmiş kolon, kiriş ve bağlantı parçalarını kaynak tekniğine uygun olarak birleştiriyoruz.

Çerkezköy’de gerçekleştirdiğimiz Çelik Konstrüksiyon İmalatını, Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği’ne uygun olarak yerinde montajını gerçekleştiriyoruz. Lüleburgaz’da Çelik Konstrüksiyon İmalatı konusunda bütüncül yaklaşımla çözüm üretiyoruz. 3 Boyutlu Çizim Programda hazırladığımız tasarımı İstanbul’un yanıbaşında Çorlu’da yer alan Atölyemizde imal ediyoruz, ardından talep doğrultusunda kumlama ve boyama işlemini gerçekleştirip, ardından yerinde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Çelik Konstrüksiyon İmalatımızın içinde Elektrik Tesisatı ile Ahşap Kaplama ve ihtiyaca özel Ofis çözümleri de yer almaktadır.