STANDART İMAL ETTİĞİMİZ MAKİNELER

TABLACI HAMUR PRESİ

YERLİ CNC ROUTER

Prototip veya Seri Üretim için ihtiyaç duyulan, Özel Amaçlı Makineleri, Elektrikli Ekipmanları ve Gaz Yakan Cihazları Makine Emniyeti Yönetmeliği , Belirli Gerilim Sınırları için Tasarlanan Elektrikli Ekipman ile İlgili Yönetmelik ve Gaz Yakan Cihazlara Dair Yönetmelik kapsamında İstanbul’un yanı başında Tekirdağ ili Çorlu, Çerkezköy, Ergene ilçelerinde, Avrupa Serbest Bölgede, Velimeşe OSB’de ve çevre illerde (İstanbul, Kırklareli, Edirne) Prototip Makine tasarım ve imalatı gerçekleştiriyoruz.

Prototip Makine ve Elektrikli Ekipmanlar için CE Belgelendirme ile birlikte Teknik Dosya ve AT Uygunluk Beyanı hazırlama hizmeti veriyoruz.

Çorlu’daki Prototip Atölyemizi Makine ve Elektronik Ekipman geliştirmek isteyen girişimcilerin hizmetine sunuyoruz.

MAKİNE RİSK DEĞERLENDİRMESİ

Elektrikli Ekipmanların İmalat aşamasında LVD Testlerini (Alçak Gerilim Direktifi Güvenlik Testlerini) Çorlu ve Çerkezköy’de gerçekleştiriyoruz.

Araştırma ve Geliştirme faaliyetleriniz sonrasında piyasaya sunmayı planladığınız veya hizmet içi kullanmak amacıyla ürettiğiniz makine ve elektrikli ekipmanları Makine Emniyeti Yönetmeliği’ne uygun ve güvenli olması için mevzuat ve ilgili standartlar doğrultusunda Mühendislik hizmeti sunuyoruz.

MAKİNE PARKURUMUZ

CNC ROUTER

UNİVERSAL TORNA

SÜTUNLU MATKAP

BORU BÜKME MAKİNESİ

TIG (ARGON) KAYNAK MAKİNESİ

MIG/MAG (GAZALTI) KAYNAK MAKİNELERİ

BORU TESTERESİ

HİDROLİK HORTUM SIKMA EKİPMANI

İSTİF MAKİNESİ

HİDROLİK PRES

KOMPRESÖR

ÇEŞİTLİ ÖLÇÜ ALETLERİ